Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Dominik Rainet

Finanční poradce
Dobrý den. Jmenuji se Dominik Rainet a jsem finanční poradce, tato práce mě naplňuje a neskutečně baví, nejen z pohledu finančního, ale hlavně, že jsem schopný pomoci lidem s financemi a zajištěním, a k tomu to nejlepší, celkově klientům zvýšit povědomí a orientaci v oblasti financí. S klienty navazuji dlouhodobou spolupráci. Věnuji se také diagnostice osobních financí, říkáte si o co se to přesně jedná? Tak na to vám odpovím jednoduše. Pojďme se sejít! Mile rád vám vše vysvětlím.

Jak vypadá spolupráce se mnou?

Seznámení se

První schůzka se odehrává v pohodlí vašeho domova, v mé kanceláři nebo online přes jednu z aplikací (Skype, Zoom atd.). Představím sebe, službu, kterou nabízím, a zjistím vaše potřeby. Kromě klasického poradenství se věnuji i takzvané diagnostice osobních financí.
Číst víceVrátit zpět

Diagnostika vašich financí

Představte si preventivní prohlídku u doktora. Co se tam děje? Proč tam jdete? Pan doktor vám změří tlak, odebere krev, provede ušní a oční kontrolu… Na základě dat, která od vás získá, pak na příště připraví výstup, jak na tom zdravotně jste. A to dělám i já, akorát na poli financí.
Číst víceVrátit zpět

Výběr nejlepšího řešení

Na základě informací od vás, od České správy sociálního zabezpečení, Českého statistického úřadu, České národní banky a Diagnostiky osobních financí porovnám možnosti na českém trhu a společně vybereme to nejlepší řešení Vám na míru.
Číst víceVrátit zpět

Následný servis

Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě. Pracujeme spolu na splnění dlouhodobých či krátkodobých životních cílů. Pomáhám svým klientům s řešením pojistných událostí a díky partnerství se společností EUCS mohu svým klientům nabídnou tým právníků zabývajících se plněním pojistných událostí.
Číst víceVrátit zpět

Máte zájem o spolupráci? Napište mi vaše číslo, zavolám vám.

Investiční produkty, spotřebitelské úvěry a pojistné produkty zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 04937503 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem & samostatným zprostředkovatelem SMS finance, a.s., IČO 25381512. Poradci uvedení v sekci „můj team“ jsou součástí obchodní skupiny Marka Zahradníka, zapsaní v registru ČNB jako vázaní zástupci a zároveň registrování pod investičním zprostředkovatelem & samostatným zprostředkovatelem SMS finance, a.s., IČO 25381512.
© 2022 Marek Zahradník
|
Zásady ochrany osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handset