Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Hypotéky

Věřím, že pro spoustu lidí je hypotéka jako bludiště. Já vás jím provedu nejen přes výběr banky, ale i přes následné čerpání a splácení. Seznámím vás s fungováním úroků, bonity i různých metodik. Na základě vašich potřeb společně najdeme to nejlepší řešení.

Vyberte, o jaký produkt máte zájem.

Koupě
Výstavba
Refinancování
Vypořádání dědictví / majetku

Koupě

Nákup nemovitosti je krásný životní milník, ale v rámci vyjednávání s realitním makléřem, prodávajícím, odhadcem, právníkem a bankéřem se z tohoto momentu může stát nepřehledná motanice zdánlivě nekonečného vyjednávání a předávání dokumentů z jedné strany na druhou. Já v tomto chaosu dělám řád. Za své klienty přebírám většinu administrativní činnosti a z velké části také pomáhám s vyjednáváním.

Výstavba

Koupit pozemek, vzít hypošku a postavit barák. Lehko se to řekne, kde ale začít? Komu zavolat jako prvnímu? Co k tomu abych postavil budu vlastně potřebovat? Budu platit hypotéku hnedka od začátku? Co jsou to tranše a proč bych to měl vůbec znát? Vy máte otázky, já znám odpovědi. A navíc mluvím lidštinou, takže mi dokonce budete rozumět.

Refinancování

Čas plyne, hypotéka se splácí a najednou je 5 let pryč a já musím řešit fixaci. Mám zůstat u své banky? Nenabídnou mi někde lepší sazbu? Do budoucnosti sice nevidím, ale o trh se zajímám a mám přehled o většině sazeb, které banky nabízejí. Vybírám banky, které dělají refinanc za pár kaček nebo zavolám do vaší banky a zajistím vám lepší nabídku, než jste dostali.

Vypořádání dědictví / majetku

Řešení hypotéky nemusí být vždy radostné. Jsou situace, kdy je hypotéka nutná a potřebná. I v těchto situacích umím pomoct a zařídit to, aby byl celý proces hladký a bez zbytečných komplikací.
Hypoteční banka
mBank
Česká národní banka
Moneta Bank
Komerční banka
ČSOB
Stavební spořitelna České spořitelny
Diners Club
Česká spořitelna
Hallo bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Stavební spořitelna
Equa bank
Modrá pyramida
UniCredit Bank

Máte zájem o spolupráci? Napište mi vaše číslo, zavolám vám.

Můžete mě kontaktovat na mém osobním telefonním čísle, mém e-mailu či na sociálních sítích Instagram a LinkedIn.
Investiční produkty, spotřebitelské úvěry a pojistné produkty zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 04937503 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem & samostatným zprostředkovatelem SMS finance, a.s., IČO 25381512. Poradci uvedení v sekci „můj team“ jsou součástí obchodní skupiny Marka Zahradníka, zapsaní v registru ČNB jako vázaní zástupci a zároveň registrování pod investičním zprostředkovatelem & samostatným zprostředkovatelem SMS finance, a.s., IČO 25381512.
© 2023 Marek Zahradník
|
Zásady ochrany osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handset