Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Viktor Škoda

Finanční poradce
Zdravím Vás! Jmenuji se Viktor Škoda a jsem finančním poradcem v týmu Marka Zahradníka. Při studiu na vysoké škole jsem poznal, v čem jsem opravdu dobrý a jakým směrem bych chtěl svůj život nasměrovat. Objevil jsem svoji zálibu v analytice a probudil v sobě chuť pomáhat lidem dosáhnout svých snů, protože pomocí ostatním se blížím ke svému vlastnímu cíli. Díky tomu jsem se rozhodl přidat do „Esemesky“. Přidal jsem se do skvělého kolektivu, svět financí mě naprosto pohltil a má práce se tak stala mým koníčkem.

Jak vypadá spolupráce se mnou?

Seznámení se

První schůzka se odehrává v pohodlí vašeho domova, v mé kanceláři nebo online přes jednu z aplikací (Skype, Zoom atd.). Představím sebe, službu, kterou nabízím, a zjistím vaše potřeby. Kromě klasického poradenství se věnuji i takzvané diagnostice osobních financí.
Číst víceVrátit zpět

Diagnostika vašich financí

Představte si preventivní prohlídku u doktora. Co se tam děje? Proč tam jdete? Pan doktor vám změří tlak, odebere krev, provede ušní a oční kontrolu… Na základě dat, která od vás získá, pak na příště připraví výstup, jak na tom zdravotně jste. A to dělám i já, akorát na poli financí.
Číst víceVrátit zpět

Výběr nejlepšího řešení

Na základě informací od vás, od České správy sociálního zabezpečení, Českého statistického úřadu, České národní banky a Diagnostiky osobních financí porovnám možnosti na českém trhu a společně vybereme to nejlepší řešení Vám na míru.
Číst víceVrátit zpět

Následný servis

Se svými klienty spolupracuji dlouhodobě. Pracujeme spolu na splnění dlouhodobých či krátkodobých životních cílů. Pomáhám svým klientům s řešením pojistných událostí a díky partnerství se společností EUCS mohu svým klientům nabídnou tým právníků zabývajících se plněním pojistných událostí.
Číst víceVrátit zpět

Máte zájem o spolupráci? Napište mi vaše číslo, zavolám vám.

Investiční produkty, spotřebitelské úvěry a pojistné produkty zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 04937503 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem & samostatným zprostředkovatelem SMS finance, a.s., IČO 25381512. Poradci uvedení v sekci „můj team“ jsou součástí obchodní skupiny Marka Zahradníka, zapsaní v registru ČNB jako vázaní zástupci a zároveň registrování pod investičním zprostředkovatelem & samostatným zprostředkovatelem SMS finance, a.s., IČO 25381512.
© 2022 Marek Zahradník
|
Zásady ochrany osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handset